RewitalPRO+

Rewitalizacja i mineralizacja gleby

 

Wprowadza do środowiska glebowego pożyteczne mikroorganizmy, które wpływają na przywrócenie równowagi mikrobiologicznej. W wyniku jego stosowania następuje regeneracja podłoża, a skład gleby ulega korzystnej modyfikacji. Przyspiesza rozkład oraz humifikację resztek pożniwnych i innych substancji organicznych. Korzystnie wpływa na strukturę i właściwości powietrzno-wodne gleby, poprawiając jej żyzność i polepszając kondycję roślin.

Rewital PRO+ charakteryzuje się najbogatszym składem mikrobiologicznym spośród preparatów o podobnym zastosowaniu dostępnych na rynku

Stosowanie:

  • Po żniwach - na ściernisko
  • Przed siewem / sadzeniem - zabieg doglebowy
  • Przed założeniem sadu - zabieg doglebowy

Po aplikacji równomiernie wymieszać z glebą. Stosować przynajmniej raz w roku. Zabieg można powtarzać 2-3 razy w okresie wegetacyjnym.

Efekty stosowania:

  • przywraca zaburzoną równowagę mikrobiologiczną gleby
  • przyspiesza mineralizację i humifikację resztek pożniwnych
  • poprawia żyzność gleby
  • uruchamia reakcje biochemiczne mające istotny wpływ na transport makro- i mikroelementów
  • powoduje uwalnianie trudno dostępnych dla roślin składników pokarmowych
  • poprawia kondycję roślin uprawnych
  • ogranicza przykre zapachy podczas nawożenia pól uprawnych nawozami naturalnymi.

Opinie o naszych produktach

Przy budowie domu najważniejsze są solidne fundamenty. Podobnie jest w rolnictwie, gdzie najważniejszym fundamentem jest gleba. Na polu przed sadzeniem zastosowaliśmy RewitalPRO+ w dawce 1 l/ha, dzięki czemu rośliny mają lepiej rozwinięty system korzeniowy, stosunki powietrzno-wodne są dobrze zachowane, a przyswajalność składników pokarmowych dla roślin jest o wiele większa, co przekłada się na wielkość i jakość plonu.

186_210_pawel_wardach

Paweł Wardach

Agronom Łukowa Tobacco

Używam RewitalPRO+ już trzeci rok i widzę poprawę w szybkości rozkładu resztek pożniwnych. Ostatnie lata i ceny nawozów zachęcają do dbania o rozkład resztek pożniwnych i sprawne odzyskiwanie składników pokarmowych, dlatego stosuję RewitalPro+ na całej powierzchni gospodarstwa, dzięki czemu mniej aplikujemy nawozów azotowych, fosforowych i potasowych.

186_210_wojciech_grabowski

Wojciech Grabowski

Rolnik

Uprawiamy zboża w technologii strip-till, wobec czego zmagamy się z dużą ilością resztek pożniwnych. Dzięki RewitalowiPRO+ resztki bardzo szybko się rozkładają i trafiają z powrotem do gleby.

186_210_adam_jurczyk

Adam Jurczyk

Rolnik, gospodarstwo rolne o pow. 1300 ha

Zaleciliśmy plantatorom tytoniu stosowanie biopreparatu RewitalPRO+ doglebowo przed sadzeniem, dzięki czemu, mimo chłodnej wiosny, rośliny rozwijają się wzorowo.

186_210_ewa_kraczek

Ewa Kraczek

Agronom Łukowa Tobacco