Kariera w BIO-GEN

Kariera

Kariera w BIO-GEN

BIO-GEN to innowacyjna firma z branży biotechnologicznej, w której zajmujemy się rozwiązywaniem praktycznych problemów i wyzwań z jakimi mierzą się rolnicy na całym świecie. Praca w nowoczesnej, dynamicznej i zaawansowanej technologicznie organizacji daje naszym pracownikom wiele możliwości zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju swoich kompetencji.

 

Działamy na rynku od 32 lat i w tym czasie udało nam się osiągnąć pozycję jednego z wiodących producentów preparatów mikrobiologicznych, a nasze produkty sprzedawane są na całym świecie. Obecnie nasz zespół liczy blisko 100 osób, które zatrudnione są w działach rozwoju, produkcji, sprzedaży, księgowości, administracji i logistyki.

 

Sercem naszej firmy jest znajdujące się w Łodzi laboratorium – z jedno najnowocześniejszych przemysłowych laboratoriów w Europie, w którym prowadzimy badania naukowe oraz tworzymy rozwiązania wpierające rolnictwo i środowisko naturalne. Ważną częścią naszej firmy jest dział sprzedaży, który tworzą eksperci rolnictwa, zootechnicy i agronomowie z wieloletnim praktycznym doświadczeniem we wspieraniu najważniejszych decyzji podejmowanych przez rolników, hodowców i sadowników.

 

Funkcjonowanie naszej firmy nie byłoby jednak możliwe bez naszych specjalistów zajmujących się produkcją, utrzymaniem ruchu i logistką, którzy odpowiadają za pracę działów produkcyjno-magazynowych w tym dystrybucję i współpracę z naszymi partnerami handlowymi. Ważna częścią tworzącą BIO-GEN są działy administracji i finansów, w tym zespół odpowiadający za inwestycje i rozwój laboratorium.

Nasze wartości

shield Energia i nastawienie na sukces

Staramy się przewyższać konkurencję, szukając sposobów na udoskonalenie produktów i pomocy klientom. Dążymy do stworzenia unikalnych rozwiązań i zatrudniamy ambitnych, zaangażowanych i pasjonujących pracowników, którzy cieszą się z naszych wspólnych sukcesów. Zachęcamy ich do aktywnego udziału w rozwoju naszej firmy i podejmowania decyzji prowadzących do osiągnięcia mierzalnych wyników.

graph Innowacyjność
i rozwój

Jesteśmy liderem w naturalnych rozwiązaniach biotechnologicznych, prowadząc badania i innowacje w zastosowaniach nauk biologicznych. Nasze produkty są cenione i nagradzane, ale naszą główną motywacją jest przesuwanie granic możliwości. Tworzymy nowe produkty mikrobiologiczne, opracowując technologie, izolując szczepy bakterii, prowadząc testy z rolnikami i weryfikując efekty z klientami i niezależnymi ośrodkami naukowymi na całym świecie.

Group 2353 1 Natura i środowisko

Nasze rozwiązania mają pozytywny wpływ na środowisko i klimat, a produkty są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i ekosystemów. Biopreparaty to naturalne wsparcie dla rolnictwa i równowagi mikrobiologicznej gleby, pozwalając na ograniczenie stosowania nawozów mineralnych, co poprawia jakość żywności i przywraca bioróżnorodność. Tworzymy także produkty dla zdrowia i dobrostanu zwierząt, rolnictwa ekologicznego oraz naturalnej rekultywacji akwenów wodnych.

Group 2356 1 Stawiamy na nasz zespół

W BIO-GEN to ludzie są najważniejsi. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu całego zespołu możemy osiągać więcej i jesteśmy w stanie podejmować ambitne wyzwania. Pomimo pracy w całej Polsce i współpracy z partnerami z różnych części świata, tworzymy odpowiedzialny i zgrany zespół. W naszej firmie pracują zarówno doświadczeni eksperci jak i młodzi ludzie zaczynający swoją karierę. Łączy nas jednak pasja z jaką podchodzimy na co dzień do naszej pracy.

Group 2357 1 Tworzenie wspólnego dobra

Nasze zaangażowanie to nie tylko dbałość o środowisko, ale także o ludzi. Od ponad 20 lat pomagamy WOŚP, a podczas ostatniego finału wylicytowaliśmy Złote Serduszko za kwotę 777 777 zł. Dla młodych polskich naukowców stworzyliśmy możliwość udziału w programach stypendialnych dla studentów. Razem z Wydziałem Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej zachęcamy studentów do dalszego rozwoju i doceniamy ich osiągnięcia naukowe.

Aktualne oferty pracy

Młodszy specjalista ds. mikrobiologii

Łódź

Pełen etat

Terenowy przedstawiciel handlowy BIO-GE

Cała Polska

Pełen etat