Tworzymy naturalne
rozwiązania biotechnologiczne

Nasze produkty

Zobacz wszystkie

Poznaj nas

Bio Gen to nowoczesna firma biotechnologiczna

BIO-GEN to spółka technologiczna specjalizująca się w badaniach i produkcji biopreparatów wspierających rolnictwo i środowisko. Firma powstała w 1990 roku i w ciągu 33 lat działalności udało nam się osiągnąć pozycję jednego z wiodących producentów preparatów mikrobiologicznych na świecie.

 

Jesteśmy jednym z pionierów branży biotechnologicznej w obszarze rolnictwa i środowiska. Już w 1992 roku uzyskaliśmy wymagane rejestracje i wprowadziliśmy na rynek pierwsze preparaty probiotyczne dla zwierząt hodowlanych – premiksy BIOGEN Probiotyk, Biogen Dw oraz BIOGEN B. Produkty te, o udoskonalonym składzie, znajdują się w ofercie do dziś i są dostępne w sprzedaży w krajach Unii Europejskiej, Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej.

Dowiedz się więcej

Nowości video

Nasi partnerzy

procam biolider polski-cukier target agrecol target target

Newsletter

Jeśli chcesz pozostać na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi naszych produktów, zapisz się na newsletter Bio Gen! Będziesz otrzymywał/a regularne aktualizacje na temat nowych produktów, postępów w badaniach i rozwoju oraz informacji na temat najważniejszych wydarzeń branżowych.