Partnerzy

Partnerzy

Nasz sukces nie byłby możliwy bez naszych partnerów. Współpracujemy z wieloma polskimi i międzynarodowymi podmiotami w zakresie sprzedaży, dystrybucji i rozwoju naszej oferty produktowej. Do najważniejszych należą:

procam

PROCAM Polska

To jeden z najważniejszych partnerów biznesowych BIO-GEN zajmujący się dystrybucją naszych preparatów biologicznych dla gleby i roślin. Dzięki znajomości regionalnej specyfiki gospodarstw oraz aktualnych wyzwań w ochronie upraw i agrotechnice PROCAM jest w stanie oferować naszym klientom doradztwo agronomiczne na najwyższym poziomie. Firma prowadzi aktywną działalność handlową i doradczą na polskim rynku od 2004 roku i jest powiązana z ProCam Agronomy & Crop Production Advice and Services UK. Oferta firmy obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych, skup płodów rolnych oraz sprzedaż i dystrybucję środków ochrony roślin, nawozów i biostymulatorów oraz materiału siewnego roślin uprawnych.

biolider

Bio-Lider

To firma wyspecjalizowana w oferowaniu rozwiązań biotechnologicznych dla rolnictwa i na rynek konsumencki. Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją preparatów mikrobiologicznych BIO-GEN dla gleby i roślin. Jednym z głównych inwestorów spółki jest Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej. Bio-Lider sukcesywnie otrzymuje kolejne certyfikacje swoich preparatów, a oficjalną rekomendację dla rolnictwa ekologicznego posiada już jedenaście produktów. W ofercie firmy znajdują się również produkty serii Biology for Garden, które przeznaczone są dla upraw roślin domowych, balkonowych i ogrodowych.

target

Target

Firma od 30 lat zajmuje się sprzedażą produktów dla ogrodnictwa. Posiada w swojej ofercie preparaty do zrównoważonej uprawy i pielęgnacji roślin, w tym przeznaczone dla osób preferujących naturalne metody pielęgnacji oraz środki dopuszczone do użycia w rolnictwie ekologicznym. Target wspiera zasady rolnictwa zrównoważonego, którego celem jest prowadzenie upraw i hodowli bez degradacji środowiska naturalnego.

400 180 polski cukier

Polski Cukier

To marka Krajowej Grupy Spożywczej S.A. – największego państwowego producenta żywności w Polsce. Firma jest strategicznym partnerem dla plantatorów zajmujących się uprawą buraka cukrowego w Polsce.

400 180 agrecol

Agrecol

To największy w Polsce dostawca środków ochrony roślin w małych opakowaniach z przeznaczeniem dla użytkowników nieprofesjonalnych. Zajmuje się także produkcją specjalistycznych nawozów ogrodniczych i preparatów do pielęgnacji roślin dla klientów hobbystycznych. Firma działa od 1988 roku i obecnie w swojej ofercie posiada ponad tysiąc pozycji asortymentowych.

400 180 polsil

Polsil

Zajmuje się sprzedażą i popularyzacją stosowania preparatów biotechnologicznych pochodzenia naturalnego w gospodarstwach domowych, ogrodnictwie i rolnictwie. Firma powstała w 2003 roku i specjalizuje się w oferowaniu produktów bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Zdecydowana większość preparatów firmy jest produkowana w Polsce.

400 180 zoo warszawa 1 v3

Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie

Założony w 1928 roku obejmuje obecnie hodowlę ponad 3,5 tys. zwierząt z ponad 500 gatunków umieszczonych w wielu wyspecjalizowanych budynkach i pomieszczeniach. Warszawskie ZOO dysponuje ptaszarnią, herpetarium żyrafiarnią i małpiarnią. W ogrodzie znajdują się ponadto hipopotamiarnia i rekinarium, sala bezkręgowców, wybieg australijski i akwarium.

Zobacz też