Biofarma

Biology for Garden

To marka, powiązanej z BIO-GEN spółki Bio-Lider, która dostarcza innowacyjne produkty mikrobiologiczne do pielęgnacji roślin domowych, balkonowych i ogrodowych.

 

biology
lead2x

Naturalne preparaty mikrobiologiczne stanowią podstawę rozwiązywania najczęściej pojawiających się problemów związanych z uprawą roślin – pozwalają uniknąć konieczności wykonywania oprysków chemicznych, wspierają nawożenie i pomagają w unikaniu chorób grzybowych. Mogą być wykorzystywane do łagodzenia niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak przymrozki, czy duże nasłonecznienie, a także wspierać rośliny w przypadku zbyt intensywnych opadów czy suszy.

 

Biologiczne produkty Biology for Garden są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska, co jest szczególnie ważne w miejscach, w którym stale przebywają ludzie. Celem marki jest dostarczane konsumentom łatwych i bezpiecznych rozwiązań do uprawy roślin ogrodowych i domowych, w tym do zrównoważonej uprawy trawników. Stosując produkty Biology for Garden klienci mają pewność, że ogród będzie pięknym i bezpiecznym miejscem, dającym szansę na relaks i odpoczynek w zgodzie z biologicznym rytmem natury. Dzięki prowadzonym badaniom skuteczności, nowoczesnemu zapleczu laboratoryjnemu i doświadczeniu, działanie preparatów zapewnia użytkownikom kompleksowe wsparcie w uprawie roślin.

Więcej informacji o ofercie Biology for Garden znajduje się na stronie

Biology

Zobacz też