18.10.2023

Wydarzenia

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Sadownictwa - Fruit Poland 2023!

sad 1

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych tego roku - Międzynarodowe Targi Sadownictwa "Fruit Poland 2023", które odbędą się w dniach 7-9 grudnia w Ptak Warsaw EXPO. Znajdziecie na naszym stoisku czeka moc atrakcji!

 

Spotkanie z Krzysztofem Hołowczycem


Targi Fruit Poland to wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z legendą motorsportu - Krzysztofem Hołowczycem! Nasz gość specjalny będzie dostępny na stoisku Bio-Lider, gotów do rozmów. Będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęcia z jego samochodem wyścigowym - to nie lada gratka dla fanów motorsportu!


Innowacyjne Produkty Mikrobiologiczne Bio-Lider


Na naszym stoisku będziecie mieli okazję zapoznać się z naszymi innowacyjnymi produktami mikrobiologicznymi, które nie tylko wspierają rozwój sadów, ale również przyczyniają się do zrównoważonej uprawy. Nasze rozwiązania są doskonałe dla sadowników, którzy dbają o jakość swoich plonów i stan środowiska.


Nie możemy doczekać się spotkania z Wami podczas "Fruit Poland 2023". Dołączcie do naszego zespołu Bio-Lider, dzielcie się swoimi doświadczeniami i dajcie się zainspirować. To będzie niezapomniana okazja do nauki, wymiany wiedzy i spotkania z pasjonatami sadownictwa.


Zapiszcie daty w kalendarzu - 7-9 grudnia w Ptak Warsaw EXPO. Czekamy na Waszą obecność na stoisku Bio-Lider na Targach "Fruit Poland"!

Zobacz też