Na czasie

Poznaj nasze produkty na czasie

Przełom lata i jesieni to okres wytężonych prac w polu. Rozwiązania mikrobiologiczne warto zatem wprowadzać już od początkowych faz rozwojowych roślin. Zaraz po zbiorach rekomendujemy zastosowanie preparatu Rewital Pro+, który przyspieszy rozkład resztek pożniwnych i udostępni roślinom następczym cenne składniki pokarmowe zakumulowane w słomie.

 

Drugim produktem, wartym uwagi, jest AzotoPower. Zawarte w nim szczepy bakterii wiążą azot atmosferyczny, a następnie udostępniają go roślinom, przez co pobranie azotu jesienią będzie bardziej efektywne, a rośliny lepiej rozwinięte. W najbliższym czasie warto także zastosować preparat FosfoPower. W jego składzie znajdują się bakterie, które przekształcą niedostępne formy fosforu w glebie, do związków łatwo przyswajalnych dla roślin uprawnych.

 

Dodatkowo polecamy zastosowanie biopreparatu DeliaSTOP w uprawie rzepaku ozimego, który skutecznie ogranicza szkody wynikające z żerowania Śmietki kapuścianej (Delia radicum) – jednego z najgroźniejszych szkodników we wczesnych fazach rozwoju rzepaku.

Poznaj produkty na czasie

Nasze produkty