28.02.2023

Wydarzenia

Czas podsumować zimowe konferencje agronomiczne

Dziewięć lokalizacji, ponad 1 200 rolników, godziny wykładów agronomicznych, ogrom przekazanej wiedzy i niezliczona ilość rozmów w kuluarach!

1100_800_konferencje

Dziewięć lokalizacji, ponad 1 200 rolników, godziny wykładów agronomicznych, ogrom przekazanej wiedzy i niezliczona ilość rozmów w kuluarach!

 

Zima to w rolnictwie czas szkoleń, podsumowań i poszerzania wiedzy. Wraz z naszym dystrybutorem – PROCAM Polska spotkaliśmy się z Wami – naszymi Klientami, w ramach Konferencji Agronomicznych w dziewięciu lokalizacjach na terenie całej Polski:

 

 

Podczas spotkań podsumowano rekordy plonowania bite w ramach akcji ,,Liga Mistrzów Plonowania”, a także przedyskutowano programy ochrony chemicznej na nadchodzący sezon. Nasz specjalista ds. agronomii – Artur Wyczling wygłosił serię wykładów dotyczących portfolio produktów Bio-Lider naturalnie z BIO-GEN – w szczególności skupił się na AzotoPower i FosfoPower oraz wynikach ostatnich badań, w których zastosowano obydwa preparaty. Równocześnie w trakcie konferencji odbył się cykl szkoleń prowadzonych przez dr Bacillusa z firmy PROCAM odnośnie pielęgnacji roślin ozdobnych uprawianych hobbystycznie w ogrodach przy użyciu produktów mikrobiologicznych z serii Biology for Garden.

 

Spotkania swoją obecnością uświetnił Krzysztof Hołowczyc – kierowca rajdowy, który w tegorocznym Pucharze Świata w Rajdach Baja oraz w Rajdzie Dakar 2024 startuje w barwach AzotoPower.

 

Drodzy Klienci, do zobaczenia w pracy na polu!

 

Zobacz też