Aktualności i wydarzenia

Legenda piłki ręcznej – Sławomir Szmal stosuje produkty BIO-GEN

Legendarny szczypiornista, reprezentant kraju, brązowy medalista Mistrzostw Świata, uczestnik igrzysk olimpijskich, najlepszy piłkarz ręczny świata 2009 roku – używa w swoim przydomowym ogrodzie produktów BIO-GEN.

Pan Sławomir zgłosił się do nas o wsparcie w sprawie zniszczonego trawnika. W wyniku stosowania preparatów chemicznych trawa została całkowicie zniszczona. Razem z doradcami z PROCAM Polska zaproponowaliśmy zastosowanie produktów naturalnych, opartych głownie o niepatogenne szczepy bakterii.

Od wiosny 2020 roku BIO-GEN ma w swojej ofercie nie tylko preparaty przeznaczone dla rolników, ale również kompletną ofertę produktów dostosowanych do mniejszych powierzchni przydomowych ogrodów, m.in. pakiet trawnik, który w tym przypadku okazał się dobrym wyborem.

W rezultacie udało nam się odbudować trawnik w ogrodzie Pana Sławomira, a przy okazji zaplanowaliśmy zastosowanie kolejnych preparatów mających na celu m.in. ograniczenie presji opuchlaków, które zauważyliśmy na rododendronach.

Nasz Klient docenił działanie preparatów. Nie bez znaczenia był argument o naturalnym pochodzeniu produktu i braku negatywnego wpływu na zwierzęta w ogrodzie, zwłaszcza psa.

Ogród Pana Sławomira Szmala będzie nadal pod naszą opieką.

Dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy!

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl