Aktualności i wydarzenia

BIO-GEN Saudi na 38. Targach Saudi Agricultural & Agro-Industry Show

BIO-GEN Saudi to prężnie działający oddział oferujący preparaty produkcji BIO-GEN na terenie Arabii Saudyjskiej. Jest to jeden z pierwszych zagranicznych oddziałów „z prawdziwego zdarzenia”, który posiada swoje struktury sprzedażowe i … eleganckie biuro.

Dlatego punktem obowiązkowym w naszym kalendarzu jest wizyta na Targach Saudi Agricultural & Agro-Industry Show, które odbyły się w październiku 2019 roku. Stoisko z naturalnymi preparatami BIO-GEN było wręcz oblegane przez miejscowych farmerów i nie tylko. Pomimo innego klimatu i warunków produkcji zmartwienia rolników w Arabii Saudyskiej są takie same jak tych w Polsce – zwiększenie plonów przy zapewnieniu jak najwyższej jakości oraz odporności na choroby. Dlatego idealnym rozwiązaniem są pożyteczne bakterie, które w przeciwieństwie do środków chemicznych „dostosowują” swoje działanie do warunków, w których muszą sobie dać radę.

Arabia Saudyjska pozostaje bardzo ważnych partnerem handlowym dla BIO-GEN i mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą nie tylko wzrost sprzedaży, ale wiele ciekawych doświadczeń, jak polskie bakterie robią dobrą robotę w innej strefie klimatycznej. A oddziałowi BIO-GEN Saudi życzymy wielu sukcesów i jeszcze więcej zadowolonych klientów!

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl