12.03.2023

Wydarzenia

Zapraszamy na Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce!

Już za kilka dni 22 i 23 marca odbędzie się kolejne Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce pod Rzeszowem. Podczas wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli firmy BIO-GEN, którzy wezmą udział w dwóch debatach eksperckich, a także… Krzysztofa Hołowczyca wraz z ekipą!

1100_800_forum_2023

Już za kilka dni 22 i 23 marca odbędzie się kolejne Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce pod Rzeszowem. Podczas wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli firmy BIO-GEN, którzy wezmą udział w dwóch debatach eksperckich, a także… Krzysztofa Hołowczyca wraz z ekipą!

 

Europejskie Forum Rolnicze to jedno z najważniejszych wydarzeń branży rolno-spożywczej, gdzie spotykają się zarówno przedstawiciele świata polityki, biznesu, administracji, stowarzyszeń jak i rolnicy, by wspólnie wypracować rozwiązania dla bieżących problemów. W tym roku odbędzie się V edycja spotkania, w ramach której zaplanowano dwa dni dyskusji i paneli eksperckich dotyczących Zielonego Ładu, nowej perspektywy Wspólnej Polityki Rolnej, wojny w Ukrainie czy szeroko pojętych zmian klimatycznych. Firma BIO-GEN jest partnerem strategicznym tegorocznego Forum.

 

Przedstawiciele BIO-GEN w dwóch debatach eksperckich
Podczas nadchodzącego wydarzenia przedstawiciele BIO-GEN wezmą udział w dwóch panelach eksperckich. Pierwszego dnia, 22 marca, odbędzie się debata zatytułowana ,,Kierunki i możliwości rozwoju rolnictwa prośrodowiskowego w Polsce”, w której głos zabierze Jarosław Peczka – właściciel BIO-GEN. Dyskusja skupi się na perspektywach rozwoju rolnictwa zrównoważonego, węglowego i ekologicznego z uwzględnieniem warunków geopolitycznych, Wspólnej Polityki Rolnej i Krajowego Planu Strategicznego. Wśród panelistów znajdą się takie osobistości, jak Małgorzata Bojańczyk – Dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego,, ASAP”, Nina Dobrzyńska – Dyrektor Departamentu Hodowli i Ochrony Roślin MRiRW oraz Czesław Siekierski – były przewodniczący DG AGRI w Parlamencie Europejskim, a obecnie poseł na sejm.

 

Drugiego dnia Ewa Kaniowicz – prezes BIO-GEN, zabierze głos w dyskusji pt. ,,Biopreparaty w uprawie roślin. Czy preparaty mikrobiologiczne i nawozy pochodzenia naturalnego mogą zastąpić środki chemiczne?”. Wraz z partnerami dyskusyjnymi, wśród których znajdują się Andrzej Chodkowski – Główny Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Tomasz Domański – Key Account Manager AGRI, IBMA oraz Marcin Mucha – Dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin będą szukać odpowiedzi na pytanie, czy da się prowadzić produkcję roślinną z użyciem preparatów mikrobiologicznych bez szkody dla produkcji.

 

 

Krzysztof Hołowczyc wraz z Racing Team na Europejskim Forum Rolniczym
Poza aktywnym udziałem w panelach dyskusyjnych firma zaplanowała moc atrakcji dla odwiedzających wydarzenie rolników, m.in. wystawienie stoiska, na którym gościć będą nie tylko pracownicy firmy, ale i… Krzysztof Hołowczyc wraz z Racing Team. Będzie możliwość rozmowy z kierowcą rajdowym , zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, a także zapoznania się z samochodem wyścigowym Krzysztofa Hołowczyca.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

 

 

Zobacz też