25.09.2023

Wydarzenia

Pracowita końcówka lata z Biology for Garden

A7403909

Sierpień i wrzesień to dla zespołu Biology for Garden okres intensywnej aktywności na ważnych wydarzeniach branżowych, gdzie mogliśmy dzieliś się naszą wiedzą i pasją do ogrodnictwa z szerokim gronem entuzjastów.


Targi "Zieleń to Życie" - 31 sierpnia 2023


Pod koniec sierpnia zespół Biology for Garden miał przyjemność uczestniczyć w 30. edycji targów "Zieleń to Życie", które odbyły się w hali EXPO XXI w Warszawie. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło pasjonatów ogrodnictwa z całego kraju. Nasza ekspertka, Kinga Jastrzębska z Procam Polska, miała zaszczyt wygłosić wykład poświęcony mikrobiologicznej ochronie warzyw, kwiatów, drzew i krzewów ogrodowych. Jej wiedza i entuzjazm spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i entuzjazmem ze strony uczestników.
Dziękujemy wszystkim za obecność i inspirujące rozmowy!

 

Targi Tradycyjnego Runku Ogrodniczego - 20 września 2023


Kolejnym ważnym wydarzeniem w naszym kalendarzu były Targi Tradycyjnego Runku Ogrodniczego, które odbyły się 20 września w Aleksandrowie Łódzkim, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych. Nasz zespół miał przyjemność spotkać się z wieloma pasjonatami ogrodnictwa, a nasze produkty i rozwiązania cieszyły się dużym zainteresowaniem. To była doskonała okazja do wymiany doświadczeń i wiedzy.


Jesteśmy wdzięczni za te wspaniałe spotkania i możliwość dzielenia się naszą wiedzą z innymi miłośnikami ogrodnictwa. Firma BIO-GEN pozostaje zaangażowana w tworzenie produktów i rozwiązań, które wspierają zdrowy rozwój roślin i ochronę środowiska. Dziękujemy Wam za wsparcie i inspirację!
Bądźcie z nami na bieżąco, bo to dopiero początek naszej przygody na ścieżce ogrodniczej pasji!

Zobacz też