Aktualności i wydarzenia

Wspólna zabawa PROCAM i BIO-GEN na Torze Modlin

W połowie września na Torze Modlin spotkali się handlowcy z PROCAM i BIO-GEN, żeby zaznać wyścigowej adrenaliny i szlifować umiejętności jazdy samochodem pod okiem doświadczonych instruktorów.

Program imprezy po oficjalnym przywitaniu zawierał przejażdżki po profesjonalnym torze wyścigowym specjalnie do tego celu przygotowanymi samochodami. Za sterami zasiedli zaproszeni gości, a na fotelach obok instruktorzy, którzy nie tylko udzielali cennych porad, ale również czuwali nad bezpieczeństwem zabawy. Po zapoznaniu się z pojazdami oraz przebiegiem toru uczestnicy mogli zawalczyć o jak najlepsze czasy przejazdu. Dla zwycięzców czekały puchary.

Osobną częścią imprezy było doskonalenie techniki jazdy na płycie poślizgowej. Z daleka od stałych przeszkód można było wprowadzić auto w poślizg i bezpiecznie nad nim zapanować.

Spotkanie zakończyły widowiskowe przejazdy z profesjonalnym kierowcą wyścigowym. Potem był już spokojny przejazd do hotelu i wspólna integracja do rana.

Uczestnikom, organizatorom serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać w równie miłej atmosferze jeszcze nie raz.


×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl