Aktualności i wydarzenia

Prezes BIO-GEN – Artur Kleina – na Międzynarodowym Kongresie Astronautyki IAC 2019

Od czasu pierwszego lotu w kosmos minęło prawie 70 lat, a programy kosmiczne po zakończeniu „zimniej wojny” mają mniejsze budżety, ale ludzie nadal spoglądają w niebo zastanawiając się, gdzie szukać innych cywilizacji. Bo, że obce cywilizacje istnieją, chyba nikt nie ma już wątpliwości.

Badania kosmosu nadal budzą ogromne zainteresowanie i fascynację, a przodownikiem w tych badaniach pozostaje od dziesięcioleci USA. Obecnie najbardziej aktualnym tematem są przygotowania do załogowej misji na Marsa i temu zagadnieniu poświęcają swój czas najwybitniejsi naukowcy z całego świata.

W tym roku dwa wystąpienia na na Międzynarodowym Kongresie Astronautyki IAC 2019 miał Prezes BIO-GEN – Artur Kleina, który pokonał wiele tysięcy naukowców z 89 krajów i został zaproszony do wygłoszenia dwóch referatów poruszających tematykę… bakterii w kosmosie.

Publikacje Prezesa Artura Kleiny to nie tylko ogromny sukces i prestiż, ale również konkretny wkład w program badania kosmosu i dalszej jego eksploracji.

Na zakończenie – gratulujemy, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i mamy nadzieję, że polskie bakterie z Łodzi będą w przyszłości wykonywały pożyteczną pracę nie tylko w glebie, na roślinach czy w wodzie, ale również w przestrzeni kosmicznej!

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl