Aktualności i wydarzenia

Preparaty mikrobiologiczne w uprawie tytoniu

Nasze preparaty były stosowane na najróżniejszych uprawach i wykazywały się dużą skutecznością działania. W 2021 roku mieliśmy przyjemność rozpocząć współpracę z firmą Łukowa Tobacco – wiodącym ekspertem w sprawach związanych z uprawą tytoniu.

Preparaty Bio-Lider naturalnie z BIO-GEN znalazły swoje zastosowanie na plantacjach zlokalizowanych na południowym wschodzie Polski. W uprawie tytoniu zastosowano sprawdzone rozwiązania, czyli stymulator wzrostu ImPROver+, rewitalizatorzy gleby Rewital PRO+, a także naturalny probiotyk dla roślin – GARD T i tegoroczną nowość – AzotoPower.

Efekty działania produktów od Bio-Lider naturalnie z BIO-GEN monitorowaliśmy na bieżąco, do momentu zbiorów liści tytoniu. Nad całością czuwali również agronomowie z Łukowa Tobacco.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo w naszych filmach. Zapraszamy do obejrzenia materiału, a także na zakupy do sklepu Łukowa Tobacco, gdzie można zakupić nasze produkty i otrzymać fachowe informacje dotyczące prowadzenia uprawy tytoniu i nie tylko.

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl