Aktualności i wydarzenia

Mecz Gwiazd Siatkówki BIO-GEN PROCAM Polska All Star Volley za nami!

16 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, którego głównymi partnerami zostały firmy BIO-GEN oraz PROCAM Polska. Mecz siatkówki, który rozegrały między sobą dwa składy złożone z największych światowych gwiazd. Był to jeden z najważniejszych punktów programu „Graj o siebie” promującego wśród młodzieży i dzieci ruch i zdrowy styl życia.

Impreza rozpoczęła się o godz. 18.00 koncertem Dawida Kwiatkowskiego – idola młodzieży oraz ambasadora projektu. Widowisko muzyczne zostało wzbogacone o ciekawe efekty specjalne, w tym pokazy taneczne. Kulminacyjnym punktem programu był mecz, który zgromadził na trybunach Atlas Areny wielu miłośników siatkówki z całego kraju. Na parkiecie pojawiły się najbardziej znane nazwiska z całego świata. Pokazali, że pomimo odejścia na sportową emeryturę potrafią pokazać mistrzowski kunszt i zapewnić świetną zabawę publiczności. Na trybunach zawodnikom kibicowała Prezydent Łodzi – Hanna Zdanowska. Mecz był transmitowany na żywo przez telewizję Eurosport 2. Relacja została wzbogacona wywiadami z zawodnikami.

Podczas meczu Prezes BIO-GEN przekazał na ręce Pani Prezes Fundacji HEROSI czek na 5.600 zł, który zakończył akcję wspólnej zbiórki pieniędzy dla dzieci chorych na raka. Wraz z darowizną naszego przyjaciela – Pana Kanickiego, na konto Fundacji wpłynęło łącznie 6100 zł.

Widowisko zakończyło wspólne zdjęcie oraz deklaracja zorganizowania podobnego wydarzenia, tym razem na stadionie Wembley w Wielkiej Brytanii. Mecz był znakomitą okazją do spotkania z siatkarzami, zrobienia wspólnego zdjęcia oraz wzięcia autografu. Najwytrwalsi kibice zebrali zestaw autografów od wszystkich znanych Gwiazd Siatkówki.

Na koniec należy wspomnieć, że mecz to nie koniec siatkarskiej aktywności, w którą zaangażowany jest BIO-GEN. W kolejnych miesiącach zapraszamy na pikniki siatkarskie z udziałem znanych zawodników, w tym słynnego Brazylijczyka – GIBY, który poprowadzi treningi z młodzieżą w różnych częściach kraju, ze szczególnym uwzględnieniem mniejszych miejscowości i wsi.

Wszystkim przybyłym na mecz serdecznie dziękujemy!

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl