Aktualności i wydarzenia

Marcowy kurs hirudoterapii biofarmy BIO-GEN za nami!

W drugiej połowie marca 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej nowej siedzibie kilkunastu wspaniałych kursantów, którzy podczas czterodniowego kursu pozyskali kompleksową wiedzę na temat przystawiania pijawek lekarskich.

Wykładowcami na kursie były najbardziej znane osobistości w Polsce z zakresu prowadzenia terapii pijawkami – lekarze, naukowcy, pracownicy biofarmy BIO-GEN, która od ponad 15 lat jest jedynym w kraju legalnym dostawcą pijawek lekrskich.

Czterodniowy kurs obejmował wykłady oraz ćwiczenia praktyczne. W przerwach oprócz posiłków kursanci mieli do dyspozycji napoje i przekąski. W cenę kursu jest również wliczony nocleg w wysokiej klasy hotelu w Łodzi.

Warto wspomnieć, że nasi kursanci po ukończeniu organizowanego przez nas szkolenia mają szereg korzyści, m.in. możliwość zakupu legalnych pijawek w obniżonej cenie.

Dziękujemy za miło spędzony czas na kursie i mamy nadzieję, że kolejne edycje okażą się równie udane. Osoby zainteresowane uczestnictwem w następnej edycji zapraszamy na stronę: www.bio-farma.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o planowanych terminach kolejnych kursów.

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl