Aktualności i wydarzenia

Kursy leczenia pijawkami w trakcie pandemii koronawirusa

Rok 2020 jest szczególnie trudny dla naszej Biofarmy – hodowli pijawek lekarskich. O ile sama sprzedaż pijawek przez większość roku przebiega bez zakłóceń, to musieliśmy niestety odwołać większość terminów kursów hirudoterapii.

Udało nam się zorganizować jeden kurs we wrześniu 2020 roku. Kilkunastu kursantów zaprosiliśmy do Łodzi, gdzie w hotelu Campanile w ciągu czterech dni zgłębiali tajniki przystawiania pijawek. Kurs przebiegał bez żadnych niespodzianek, z pełnym poszanowaniem obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Patrząc dalej w przyszłość, zdecydowaliśmy się zaproponować Państwu dwa terminy kursów w 2021 roku. Planujemy wystartować w styczniu od „standardowego”, czterodniowego kursu hirudoterapii u ludzi. W kwietniu liczymy na to, że uda nam się w końcu zorganizować kurs leczenia pijawkami u zwierząt. Na zajęcia zaprosimy naszych kursantów w okolice Nowego Sącza.

Szczegółowe informacje dotyczące planowanych kursów znajdują się na naszej stronie internetowej – bio-farma.pl.

Zapraszamy do kontaktu i mamy nadzieję, że w roku 2021 uda nam się zaproponować więcej terminów kursów, zwłaszcza biorąc pod uwagę większe zainteresowanie leczeniem pijawkami zwierząt.

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl