Aktualności i wydarzenia

II Kaszubska Konferencja Truskawkowa

10 marca 2020 roku w malowniczej miejscowości Chmielno koło Kartuz na Kaszubach mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji truskawkowej zorganizowanej przez firmę PROCAM.

Podczas konferencji mogliśmy zgłębić i zaktualizować wiedzę z zakresu uprawy truskawek. Przez głównego doradcę ogrodniczego Krzysztofa Gasparskiego z firmy PROCAM został omówiony szczegółowo program ochrony i nawożenia plantacji truskawki. Następnie, każda z zaproszonych firm przedstawiła swoje portfolio produktów sadowniczych. Nasi przedstawiciele w składzie: Paweł Domżalski i Iga Gasparska-Szymanek, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w konferencji zaprezentowali rozwiązania BIO-GEN na typowe problemy, m.in.: z opuchlakami, nicieniami, przymrozkami, itd.

Z ogromnym zainteresowaniem spotkał się nasz nowy produkt – OtiorSTOP, który redukuje straty roślin spowodowanych przez żerowanie opuchlaków. Nie zabrakło nagród dla gości, którzy wykazali się czujnością wiedzą na temat naszych produktów. Główną nagrodą był pakiet preparatów składający się z: ImPROver+, Rewital PRO+, GUARD H oraz OtiorSTOP.

Dziękujemy wszystkim zgromadzonym za uczestnictwo oraz firmie PROCAM Polska za kolejną świetną organizację szkolenia.

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl