Aktualności i wydarzenia

Bio-Gen weźmie udział w 6. Międzynarodowych Targach Rolniczych Agriteq w Katarze.

Przedstawiciele firmy Bio-Gen po raz drugi wezmą udział w 6. Międzynarodowych Targach Rolniczych Agriteq (Qatar International Agricultural Exhibition) w Katarze. Targi odbędą się w dniach 20-22 marca 2018 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Doha (DECC). Targi Agriteq są jednymi z największych targów rolniczych. W tegorocznej edycji  swój udział potwierdziło ponad 400 firm z całego świata.

Celem targów jest prezentacja nowinek technologicznych w branży rolniczej oraz stworzenie dla lokalnych i międzynarodowych firm platformy wymiany wiedzy i informacji o najnowocześniejszych rozwiązanych wspierających produkcję zdrowej żywności w zrównoważony sposób. Dlatego też, oprócz samego aspektu wystawienniczego, w trakcie konferencji zaplanowano liczne panele dyskusyjne, prezentacje i wystąpienia.

Targi są  doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z ekspertami  oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Wszyscy liczący się producenci i dystrybutorzy z branży rolniczej są w jednym miejscu, w tym samych czasie. Dzięki temu dostawcy mogą dotrzeć do nowego klienta, klienci z kolei mają szeroki przegląd nowych rozwiązań.

Katar stanowi idealny rynek zbytu dla produktów ekologicznych. Powodem jest przede wszystkim wysoka świadomość konieczności stosowania w rolnictwie rozwiązań bezpiecznych dla środowiska. Nie bez znaczenia są również plany na zwiększenie w Katarze produkcji roślinnej poprzez utworzenie 1400 gospodarstw rolnych zajmujących 45 000 akrów ziemi w ciągu najbliższych 5 lat.

 

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl