Aktualności i wydarzenia

Bio-Gen partnerem obchodów 90-lecia ZOO Warszawa

Zostań jednym z przyjaciół Warszawskiego ZOO i przyłącz się do zabawy. Bądź jak odkrywca zapomnianych skarbów i zbierz komplet 7 pieczątek na swojej mapie. A po niezapomnianej przygodzie w ZOO sprawdź swoją wiedzę o zwierzakach biorąc udział w internetowym Quizie. Na zwycięzców zabawy czekają zestawy upominków przygotowane przez Warszawskie ZOO i firmę Bio-Gen.

Z okazji 90-lecia Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, zespół kreatywny ZOO wraz z firmą Bio-Gen opracowali grę terenową. Jej celem jest pogłębienie wśród odwiedzających ZOO wiedzy o zwierzętach zagrożonych wyginięciem. Celem dodatkowym jest „wyrwanie” dzieci wraz z opiekunami z wygodnych foteli przed komputerami i namówienie na zdecydowanie zdrowsze sposoby spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Uczestnicy zabawy wyposażeni w specjalnie opracowaną na potrzeby gry mapę wyruszą na poszukiwania drewnianych budek, kryjących skarb w postaci pieczęci. Do zobaczenia na trasie!

Gra, która jest częścią obchodów rocznicy istnienia ogrodu w Warszawie jest kolejnym projektem firmy Bio-Gen, która jest już partnerem uruchomionego w ubiegłym tygodniu, ogólnopolskiego projektu współorganizowanego z Fundacją Aleja Gwiazd Siatkówki „Graj o zdrowie. Wygraj przyszłość.”, którego celem jest promowanie ruchu, zdrowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, a przez to przeciwdziałanie chorobom cywilizacyjnym.

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl