Aktualności i wydarzenia

BIO-GEN na Targach Sudan + AgroFood + Packaging Water Systems w stolicy Sudanu

Na początku października delegacja BIO-GEN odwiedziła stolicę Sudanu – Chartum. W dniach 13-16 października odbywały się Targi „Sudan + AgroFood + Packaging Water Systems”, na których można było zapoznać się z technologią naszych produktów.

W pierwszym dniu odwiedził nasze stoisko Ambasador RP w Sudanie – Michał Murkociński oraz Tomasz Andruchów z Ambasady RP w Kairze, Konsul RP w Sudanie Dr. Kamal Aldin Abdalmanem wraz z Dr. Mohamedem Sulimanem – pracownikiem konsulatu. W rozmowach uczestniczył nasz dystrybutor – Abdelrahman Haboub.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się produkty do upraw roślin – Superplon K, Rewital, Rhizobium oraz nowość – AzotoPower. Sporo rozmów dotyczyło probiotyków BIOGEN, głownie dla bydła i dla młodych zwierząt.

Targi zakończyły się nawiązaniem wielu ciekawych kontaktów, które mamy nadzieję szybko przełożą się na konkretne zamówienia. Nad koordynacją działań czuwa nasz dystrybutor na terenie Sudanu.

Ekspansja na teren Północnej Afryki jest obecnie dla BIO-GEN szczególnie ważna, w związku z dużym zainteresowaniem naszymi produktami.

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl