Aktualności i wydarzenia

BIO-GEN na spotkaniu z serii „Doing Business: Arabia Saudyjska, Kuwejt, Katar”

27 listopada 2018 w siedzibie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju odbyło się spotkanie poświęcone wymianie doświadczeń oraz rozwoju współpracy z krajami Bliskiego Wschodu, a konkretnie z Katarem, Kuwejtem, Arabią Saudyjską.

Jednym z elementów wydarzenia były wystąpienia praktyków, którzy mogli podzielić się fachową wiedzą ze zgromadzonymi licznie osobami na sali. Jako pierwszy głos zabrał Abdalla Elkhatib, reprezentujący BIO-GEN i Q&P, który przedstawił zasady panujące w Arabii Saudyjskiej z punktu widzenia eksportera, a także podkreślił niezwykle istotną rolę arabskiej gościnności i udziału w spotkaniach o charakterze prywatnym sprzyjającym budowaniu dobrych relacji biznesowych.

Wykład został bardzo miło przyjęty i cieszył się zainteresowaniem ze strony uczestniczących firm i Ministerstwa Spraw Zagranicznych. BIO-GEN jest jedną z nielicznych firm, którym udało się tak szybko wejść na rynek arabski.

Zebranym gościom dziękujemy i mamy cieszymy się, że mogliśmy podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami.

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl