Aktualności i wydarzenia

BIO-GEN na Dniu Pola KSC 2018

Krajowa Spółka Cukrowa S.A po raz szesnasty zorganizowała imprezę pod nazwą „Dnia Pola”. Tym razem odbyły się one w Gospodarstwie Rolno-Hodowlanym Edwarda Dutkowskiego w Suchodębiu, w gminie Łanięta. Spotkanie zainteresowało przede wszystkim plantatorów buraka cukrowego, ale też wszystkim osobom, którym nie obca jest branża cukrownicza. Swoją obecność odnotowali przedstawiciele władz rządowych i samorządowych czy organizacji związkowych.

Na Dniach Pola można było zobaczyć poletka doświadczalne z odmianami buraka cukrowego, zapoznać się z ofertą preparatów stosowanych w uprawie, obejrzeć wystawię maszyn rolniczych. Była to doskonała możliwość wymiany doświadczeń i skorzystania z porad specjalistów. Nie zabrakło programu artystycznego oraz licznych konkursów.

BIO-GEN zaprezentował wszystkie preparaty ze swojej oferty do upraw polowych. Specjaliści z firmy chętnie odpowiadali na pytania i wymieniali się informacjami z rolnikami, którzy od lat stosują preparaty BIO-GEN. Na pewno pojawimy się na Dniu Pola KSC za rok!

×

BIO-GEN Łódź

ul. Pojezierska 97K
91-341 Łódź

tel. kom.: +48 774 100 420

biogen@bio-gen.pl

×

BIO-GEN Namysłów

ul. 1 Maja 26
46-100 Namysłów

tel. kom.: +48 774 455 903

biogen@bio-gen.pl