BIO-GEN, ul. 1 Maja 26, 46-100 Namysłów

+48 77 445 59 04

biogen@bio-gen.pl

Aktualności

Zdrowe uprawy szansą na wysoki dochód

czerwiec 2016

Podczas konferencji zorganizowanej przez Krajowe Stowarzyszenie Przetwórców Owoców i Warzyw sporo uwagi poświęcono preparatom do kondycjonowania gleby i poprawy zdrowotności upraw produkowanych przez Bio-Gen.

Więcej informacji


Bio-Gen wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

luty 2016

Jak co roku wspieramy WOŚP! W tym roku udało nam się wylicytować Złotą Kartę za 100.000 zł!

Więcej informacji


Zbiornik w Kamieniu Śląskim - skuteczna rekultywacja z użyciem Remediant'a

luty 2016

Niewielki zbiornik wodny w Kamieniu Śląskim (woj. opolskie) to kolejne miejsce aplikacji preparatu Remediant. Zaprszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem tego przypadku zastosowania Remediant'a.

Więcej informacji


Nematado Biocontrol i Rhizobium - nowe preperaty w ofercie!

luty 2016

Nematado Biocontrol i Rhizobium - takie nazwy noszą nowości w ofercie Bio-Gen, które niedługo trafią do sprzedaży. Pierwszy z preparatów redukuje liczbę roślin porażonych nicieniami, drugi służy do zaprawiania nasion roślin bobowatych.

Więcej informacji


Remediant i Jezioro Ewingi

grudzień 2015

W 2014 roku miała miejsce aplikacja preparatu Remediant w basenie portowym jeziora Ewingi na powierzchni ok. 3850 m2. Remediant został zastosowany jako naturalny, mikrobiologiczny środek do rekultywacji zbiornika wodnego. Celem zastosowania Remedianta było przywrócenie przejrzystości wody, redukcja osadów dennych, ograniczenie przykrych zapachów oraz przywrócenie równowagi biologicznej.

Więcej informacji


Bio-Gen i supersamochody

listopad 2015

Tradycyjnie, pod koniec października odbyła się impreza dla zaproszonych gości firmy Bio-Gen. Uczestnicy mieli okazję przejechać się najszybszymi samochodami dopuszczonymi do ruchu ulicznego.

Więcej informacji


Właściciel Bio-Gen Jarosław Peczka "Kosynierem przedsiębiorczości" 2015

październik 2015

Drugiego września 2015 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala "Kosynierów Przedsiębiorczości". Statuetką wyróżniono właściciela Bio-Gen, Jarosława Peczkę.

Więcej informacji


Malinowe Factory - podsumowanie spotkania

wrzesień 2015

Pierwsą edycję imprezy, która była zwieńczeniem projektu "Malinowe Factory" mamy za sobą. 30 sierpnia na plantacji dr Pawła Krawca położonej niedaleko Opola Lubelskiego zjawiło się ponad 400 rolników.

Więcej informacji


Bio-Gen w Łazienkach Królewskich w Warszawie

sierpień 2015

W lipcu 2015 preparat Biogen Remediant znalazł zastosowanie w obrębie zbiorników wodnych w Łazienkach Królewskich, ulubionym miejscu odpoczynku w Warszawie.

Więcej informacji


Warsztaty sadownicze w miejscowości Granice

sierpień 2015

Krótka relacja z warszatów sadowniczych organizowanych wspólnie z firmą Owocmix w miejscowości Granice.

Więcej informacji


1 2 3