BIO-GEN, ul. 1 Maja 26, 46-100 Namysłów

+48 77 445 59 04

biogen@bio-gen.pl

Biofarma medyczna

Hodowla pijawek lekarskich

Biofarma pijawek lekarskich stanowi odrębny kierunek działalności spółki Bio-Gen. Od 2003 pijawka lekarska Hirudo medicinalis stała się przedmiotem intensywnych prac badawczych w naszym przedsiębiorstwie, które doprowadziły do opracowania pierwszej w Polsce kontrolowanej hodowli laboratoryjnej, z której pozyskane pijawki można bezpiecznie użytkować do celów medycznych.

Do hirudoterapii nadają się pijawki hodowane w warunkach izolowanych, bez kontaktu z otoczeniem zewnętrznym oraz żywione w sposób kontrolowany. Są w pełni bezpieczne dla pacjentów. Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu tematyką hirudoterapii firma Bio-Gen organizuje kursy hirudoterapii pozwalające zapoznać się z technikami leczenia pijawkami.

Nasza firma pozostaje w bliskim kontakcie z najlepszymi specjalistami hirudoterapii śledząc najnowsze trendy naukowe z całego świata związane z tematem pijawek lekarskich. Wszystkich zainteresowanych zakupem i szkoleniami zapraszamy do zapoznania się z materiałami zawartymi na stronie: www.bio-farma.pl

Bio-Gen jest również inicjatorem pierwszego zjazdu hirudoterapeutów, na którym powołane zostało Polskie Towarzystwo Hirudoterapii.

Hodowla prowadzona przez Bio-Gen jest jedyną w Polsce legalną hodowlą pijawek lekarskich.

Więcej informacji na: www.bio-farma.pl


Sprzedajemy pijawki lekarskie

Prowadzimy sprzedaż pijawek lekarskich dla celów terapeutycznych.

Więcej informacji

Prowadzimy kursy hirudoterapii

Organizujemy kursy dla przyszłych hirudoterapeutów.

Więcej informacji


 

Poznaj lecznicze właściwości pijawki

Hirudoterapia, czyli terapia w wykorzystaniem pijawki lekarskiej jest znana od początków cywilizacji. Obecnie zyskuje na popularności ze względu na swoją skuteczność.

Więcej informacji

Informacje dla terapeutów

Praktyczne informacje dla hirudoterapeutów na temat postępowania z pijawkami oraz wykonywania zabiegów. Po więcej informacji zapraszamy na kurs organizowany wspólnie z PARMED.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

BIO-GEN Sp. z o.o.
ul. 1-go Maja 26, 46-100 Namysłów
tel: +48 77 445 59 04
biogen@bio-gen.pl

Napisz do nas