BIO-GEN, ul. 1 Maja 26, 46-100 Namysłów

+48 77 445 59 04

biogen@bio-gen.pl

Zdrowe uprawy szansą na wysoki dochód

Podczas wystąpienia zgromadzeni goście mogli dowiedzieć się więcej o preparatch opartych na pożytecznych szczepach bakterii:

W gronie przedstawicieli firm-wystawców jako pierwszy głos zabrał Piotr Pańczak z rodzimej firmy Bio-gen. Historia podmiotu sięga 1990 roku. Wytwarza ona produkty przeznaczone do uprawy roślin i hodowli zwierząt. Firma opracowuje preparaty na bazie mikroorganizmów. Posiada ponad 150 szczepów bakterii, które nie są modyfikowane genetycznie, lecz wyselekcjonowane ze środowiska naturalnego. Za pomocą produktów z firmy można wspomagać uprawy warzyw polowych i jagodowych. Poszczególne preparaty są programowane w taki sposób, aby na roślinie zadziałały w pożądany sposób. Jedną z grup wartą wymienia jest GUARD. GUARD H wspaniale radzi sobie w uprawach sadowniczych. W ofercie Bio-Gen znajduje się także produkt rewitalizujący podłoże – BIOGEN–REWITAL. Superplon K pozytywnie wpływa na plonowanie, stymuluje wzrost roślin. Stosując środki oparte o działanie mikroorganizmów nie musimy liczyć się z zachowaniem okresów karencji, gdyż po prostu nie istnieją. Owoce czy warzywa mogą bezpiecznie w trafiać na rynek, nie mają pozostałości. Odpowiednio zadbane lepiej też się przechowują.

Więcej informacji na stronie internetowej jagodnik.pl:

http://www.jagodnik.pl/produkty-dla-chlodni-sortowni-i-pakowni/

 

Powrót do aktualności

Od 2004 roku prowadzimy hodowlę pijawek lekarskich

Bio-Gen jako jedyna firma w Polsce prowadzi legalną hodowlę pijawek lekarskich. Zajmuje się sprzedażą pijawek oraz jest organizatorem kursów hirudoterapii.

Więcej informacji