BIO-GEN, ul. 1 Maja 26, 46-100 Namysłów

+48 77 445 59 04

biogen@bio-gen.pl

Bio-Gen i supersamochody

Tradycyjnie, pod koniec października odbyła się impreza dla zaproszonych gości firmy Bio-Gen. Uczestnicy mieli okazję przejechać się najszybszymi samochodami dopuszczonymi do ruchu ulicznego.

Start rajdu miał miejsce w podziemiach hotelu Hilton w Warszawie, gdzie na uczestników czekały przygotowane do drogi supersamochody. Do każdego auta została przydzielona dwuosobowa załoga. Plan imprezy zakładał pokonanie trasy z Warszawy do Sopotu, nocleg w Hotelu Sheraton oraz powrót do Stolicy następnego dnia. Trasa przebiegała autostradami: A2 w kierunku Poznania, następnie A1 na Gdańsk. Podczas jazdy zaplanowano postoje w celu uzupełnienia zapasów paliwa oraz zmian za kierownicami poszczególnych samochodów tak, aby każda osoba miała okazję poprowadzić wszystkie samochody.

Kolumna oklejonych w logo "Bio-Gen" samochodów wzbudzała niemałe zainteresowanie wśród mieszkańców miast oraz innych uczestników ruchu drogowego. W końcu nieczęsto spotyka się na drodze kilka najdroższych, najszybszych i najbardziej ekskluzywnych pojazdów, którymi można poruszać się po drogach publicznych.

 

Powrót do aktualności

Od 2004 roku prowadzimy hodowlę pijawek lekarskich

Bio-Gen jako jedyna firma w Polsce prowadzi legalną hodowlę pijawek lekarskich. Zajmuje się sprzedażą pijawek oraz jest organizatorem kursów hirudoterapii.

Więcej informacji